Załóż konto

Zajmujesz się instalacją systemów zabezpieczeń?
Jesteś właścicielem lub pracujesz w agencji ochrony?
To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

 

⇓ Formularz rejestracji znajdziesz poniżej ⇓
 

Całodobowy dostęp online

Nieograniczony dostęp przez całą dobę! Przeglądaj i zamawiaj towary bez względu na porę i z dowolnego miejsca na Ziemi. Korzystaj z dostępnych materiałów i narzędzi.

 

Bogata oferta produktów

Szeroka gama produktów wiodących marek z zakresu systemów zabezpieczenia osób i mienia. Możliwość sprawdzenia stanów magazynowych. Realizacja zamówień specjalnych.

 

Promocje i rabaty

Atrakcyjne warunki dla współpracujących z nami firm instalatorskich i agencji ochrony. Cykliczne akcje promocyjne, konkursy, wyprzedaże.

 

Ekspresowa realizacja zamówień

Błyskawiczna realizacja zamówień. Zamówienia złożone do godz. 14:00 wysyłane są jeszcze tego samego dnia. Zamów dzisiaj, otrzymaj już jutro!

 

Dostęp do zamówień i faktur

Możliwość tworzenia nieograniczonej liczby koszyków i zamówień oraz ich edycji. Dostęp do wszystkich wystawianych dokumentów sprzedażowych.

 

Bezpieczne płatności online

Szybkie i bezpieczne płatności online, bezpośrednio z panelu klienta, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Certyfikat SSL chroniący transakcje i przesyłane dane.

 

Ofertownik

Twórz profesjonalne oferty dla swoich klientów z własnym logotypem firmowym! Po akceptacji możesz je przekształcić w zamówienie jednym kliknięciem.

 

Zgłoszenia serwisowe online

Zgłoszenia serwisowe bezpośrednio z panelu klienta, bez potrzeby osobistej wizyty w serwisie. Bieżące informacje dotyczące naprawy.

 

Materiały do pobrania

Bezpłatna baza plików do pobrania: karty katalogowe, instrukcje, certyfikaty, prezentacje, programy, porównania, kalkulatory i konfiguratory.

Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego, w którym Pan / Pani podaje Swoje dane osobowe, a które będą przetwarzane przez Janex International Sp. z o. o., prosimy Pana / Panią o zapoznanie się z informacjami zapisanymi w "Ochrona danych osobowych", "Polityka prywatności", w celu uzyskania pełnych informacji, kto jest Administratorem Pana / Pani danych osobowych, pozyskanych poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, o Pana / Pani prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych oraz celach i podstawach prawnych ich przetwarzania.

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku zabezpieczeń - zaufaj Nam!

do góry