DEALER PARTNER PROGRAM - HIKVISION

11 października 2019

 

DEALER PARTNER PROGRAM HIKVISION

DEALER PARTNER PROGRAM to Program Partnerski HIKVISION dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Rejestrując się w nim i wybierając JANEX INTERNATIONAL jako swojego autoryzowanego dystrybutora otrzymujesz dostęp do wielu korzyści jakie ze sobą niesie, a są to między innymi:

- dostęp do Portalu Hikvision, a w nim materiały informacyjne, techniczne, narzędzia do działań marketingowych, projektowych i sprzedażowych,

- stała komunikacja online ze wsparciem technicznym,

- dodatkowe promocje i oferty tylko dla zarejestrowanych Klientów.

 

 

 

Czym jest Partner Portal Hikvision?

Partner Portal to strona internetowa, która daje Ci dostęp do szeregu funkcji, które możesz wykorzystywać na każdym kroku swojej działalności. Znajdziesz w nim zasoby techniczne i komercyjne (katalogi, prezentacje produktów, instrukcje, certyfikaty, wysokiej jakości zdjęcia), ale nie tylko! Portal umożliwia również stały kontakt online ze specjalistami, daje dostęp do rejestracji projektów, wsparcia przedsprzedażowego, produktów demo.

W ramach partnerstwa z Hikvision możesz także rozwijać się w oparciu o indywidualnie opracowaną ścieżkę rozwoju, uczestniczyć w szkoleniach (HCSA/HCSP), korzystać z e-learningów.

 

Jak zostać partnerem Hikvision?

 To proste – wystarczy, że klikniesz „Zostań Partnerem” na oficjalnej stronie programu Partnerskiego https://partner.hikvision.com/eu i podczas rejestracji wybierzesz Janex International jako autoryzowanego dystrybutora. Następnie po udanej rejestracji i weryfikacji otrzymasz wiadomości z dalszymi instrukcjami.

 

Podejmij współpracę z Janex International i Hikvision - korzystaj ze wszystkich możliwości programu!

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z opiekunem handlowym: KONTAKT JANEX

 

Zachęcamy do rejestracji! 

Zespół Janex International Sp. z o.o.

 

do góry